Dva

23. září 2012 v 20:14 | Ginny |  Ginny´s innocence
Utahuju pásky svěrací kazajky a drtim tak tvoje žebra. Jsem v tobě zaklečená a ty seš úplně paralyzovanej. Ty to všechno však nepodstupuješ jenom proto, že si se mnou pak budeš moct dělat, co budeš chtít, ale hlavně proto, že se ti to, stejně jako mně, líbí.
Bezbolestné hranice jsou pravý opak toho, co chcem, a čeho se snažíme docílit. Sedíme, a po ložnici se vznáší peří. A spojovat peří s bolestí, to je to, co hledáme. A co naštěstí pokaždý najdem. V červeném oparu vypadají pírka jako bílý krvinky. Jedno chytám a kousnu se s ním do rtu. Přidělávám ti vrásky a skláním se. Vir dostal hlad.

Bráško.. Doufám, že ti nevadí, že tě nechávám samotnýho ve tmě beze dna. Měl bys být přece rád, že se mám dobře, ne? Těšíš se přece na to, až budem spolu, ne? Budu ti zase číst pohádky. Kurva. Začínám mít pocit, že tě znám, a to je špatně, ty hajzle. Klidně si žij v domění, že se potkáme. Jistě, jen si čekej. Aspoň někdo čeká. Je tam tma?
Hlavně buď zticha. Nic mu neříkej, bráško. Potřebuju ho, stejně jako zvířata potřebujou svojí potravu. Viru totiž chutnám. Jediná záchrana je, že jemu taky.. Potřebuju být tady, jsem snad sobecká? Proč bych měla trpět jenom proto, že trpíš taky?
Proč jsem si vybrala tebe? Nikdy jsi mě neviděl. Znáš slovo "rozpočítadlo"? Ha.
Neber to tak, žes mou obětí. Ber to tak, že tě potkalo velký štěstí. Můžeš na mně čekat!

Už zase vytváříš odstavce na svym těle. Zase krmíš moje hrdlo krví. Děláš mi to naschvál. Nebo jsi snad zjistil, že vir začínám přemáhat, a že stává se z něj moje výmluva? Moje výmluva pro peří. Pro krvavej opar. Pro tebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 23. září 2012 v 22:03 | Reagovat

Včera jsem si všiml, že jsou povlaky na peřiny v nabídce. :D

2 Ginny Ginny | Web | 24. září 2012 v 14:36 | Reagovat

Popřemýšlím o tom :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama